Ondřej Gregor Brzobohatý je autorem hudby a textu titulní písničky O Lásce. Dvě skladby napsala písničkářka Radůza, další Martin Chodúr, Andy Čermák ze skupiny Sunflower Caravan, David Dvořák z Kašpárka v rohlíku, Márdi z Vypsané fixy a Jiří Hradil z Tata Bojs. Mezi tvůrci jsou ale i osvědčení skladatelé Jiří Zmožek, Petr Malásek, Jiří Březík a textaři Jan Krůta a Václav Kopta.

„Když jsem se loni v létě dozvěděl, že Hana Zagorová chystá novinkové album, řekl jsem si, že zkusím štěstí a napíši jí nějakou píseň. Jen co jsem jí poslal demonahrávku, volala mi nadšeně, že se jí písnička On se vrátí moc líbí, a ptala se mě, proč tak krásnou písničku nezpívám sám,“ prozradil zpěvák Martin Chodúr.

Romantickou písničku Zasněná nabídl Haně Zagorové zpěvák a skladatel Michal Hrůza. Okomentoval to slovy: „Hanu Zagorovou považuji za moudrou a skromnou ženu. Velmi na mě zapůsobilo, když se v roce 1989 postavila proti komunistickému režimu, aniž věděla, jak dlouho ještě bude trvat. Bylo mi ctí pro ni napsat písničku.“

Novinka zpěvačky Hany Zagorové nazvaná O Lásce vyjde již 7. září.