Hlavní obsah
 

Zvrhlík doprovodil turistku v Praze do hotelu. Po cestě ji znásilnil

Znásilnění 56leté turistky vyšetřují od Vánoc pražští policisté. Ženě se nabídl jako doprovod neznámý muž, který ji následně v parku přepadl. Nejprve chtěl peníze, pak sex.

 
Zvrhlík doprovodil turistku v Praze do hotelu. Po cestě ji znásilnil

Žena přijela strávit vánoční svátky se synem a na první svátek vánoční cestovala z nádraží Smíchov do hotelu na Proseku. Při přestupu na Palmovce ji podle policie oslovil neznámý muž a nabídl jí pomoc.

„Zeptal se jí, kam cestuje a že není problém, aby ji doprovodil až k hotelu, který hledala. S tím žena souhlasila a nechala se metrem a autobusem doprovodit na Prosek, odkud pokračovali pěšky přes park u ulice Na Jetelce,“ informoval mluvčí policie Jan Daněk.

Muž podezřelý ze znásilnění

Foto: Policie ČR

V parku muž na ženu vytáhl nůž a chtěl peníze. Žena mu dala několik desítek dolarů, aby jí dal pokoj. Útočník jí však přiložil nůž na krk a na lavičce si podle policie vynutil orální sex. Následně utekl.

Muž je snědé pleti, ve věku okolo 40 let, vysoký asi 170 cm a měl silnější postavu. Muž měl poškozené také říci, že pochází ze Slovenska, ale od dětství žije v České republice. Národnost oběti policie nesdělila.

Informace o totožnosti přijme linka 158. Za znásilnění a loupež mu hrozí až 10 let vězení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků