Hlavní obsah
Jan Tuna zraněný po napadení Foto: Lukáš Táborský, Právo

Zástupce šéfredaktora zpravodajství TV Prima Jana Tunu přepadli

Minulý týden, pozdě večer ze čtvrtka na pátek, přepadl zatím neznámý muž v Praze zástupce šéfredaktora zpravodajství TV Prima Jana Tunu. Napadenému přerazil nos a bleskurychle utekl. Případem se zabývají policisté.

Jan Tuna zraněný po napadení Foto: Lukáš Táborský, Právo
Zástupce šéfredaktora zpravodajství TV Prima Jana Tunu přepadli

„Vycházel jsem z baru, kde jsem se na chvilku po práci stavil. Byl jsem tam maximálně půl hodiny, dal jsem si jeden drink. Prošel jsem kolem schodiště, když se z ničeho nic u mě zezadu objevil neznámý muž, dostal se až ke mě a silně mě udeřil pěstí do obličeje,“ popsal Tuna incident.

Doplnil, že při útoku vykřikl muž „Národní odpor“ a velmi rychle s kapucí na hlavě zmizel. Národní odpor je extrémní pravicová organizace, jejíž členové se netají sympatiemi k nacismu. Tuna se vrátil do baru, kam obsluha přivolala policisty. Ti novináře převezli k ošetření. Lékaři zjistili, že má přeražený nos. „Do práce chodím, tento týden se rozhodne, jestli budu muset na operaci,“ doplnil Tuna.

Incident viděl další muž, který ale tvrdil, že s napadením neměl nic společného. „Než ale přijela policie, tento člověk z baru zmizel. Neumím si to vysvětlit, nevím, co jsem tomu útočníkovi udělal,“ uzavřel Tuna.

Útočník nejspíš skrytě čekal na schodišti, podle obsluhy baru za Tunou ven nikdo nevyšel. Policie nyní případ vyšetřuje.

 

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků