Hlavní obsah
Policie na místě, kde byla nalezena mrtvá žena. Foto: Patrik Biskup, Právo

V Plzni našli mrtvou ženu, zřejmě se stala obětí vraždy

Policisté v Plzni vyšetřují od pondělní noci smrt mladé ženy, kterou objevili na cestě podél řeky Radbuzy v blízkosti bývalé papírenské lávky. Na místo byl podle informací Práva přivolán soudní lékař kvůli viditelným zraněním. Z neoficiálních informací vyplývá, že žena měla v těle bodnou ránu.

Policie na místě, kde byla nalezena mrtvá žena. Foto: Patrik Biskup, Právo
V Plzni našli mrtvou ženu, zřejmě se stala obětí vraždy

„Policisté už mají totožnost. Na místě zajistili maximální možný počet stop, byl nalezen i nůž. Zajištěné stopy a předměty budou podrobeny zkoumání,” uvedla mluvčí policie Veronika Hokrová. Vyslýchají svědky a prověřují veškeré okolnosti. Pomohou jim také výsledky soudní pitvy.

Mrtvé bylo dvacet let a policisté pracují se dvěma verzemi její smrti, uvedla mluvčí. Buď jde o trestný čin, nebo sebevraždu.

Kriminalisté na místě, kde byla nalezena mrtvá žena

Foto: Patrik Biskup, Právo

„Tělo našli před půlnocí náhodní kolemjdoucí a zavolali záchranku,“ doplnila Hokrová.

Mluvčí plzeňských záchranářů Martin Brejcha potvrdil, že posádka na místo vyjela. „Lékař konstatoval smrt, aniž by zahájil resuscitaci,” doplnil Brejcha.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků