Hlavní obsah
V areálu karlovarských silničářů hořel sypač. Foto: HZS Karlovarského kraje

V garážích karlovarských silničářů shořel sypač

V noci na sobotu shořel v garážích karlovarských krajských silničářů v Karlových Varech - Otovicích jeden ze sypačů. Dva sousední sypače oheň poškodil. Odhadovaná škoda je pět miliónů korun.

V areálu karlovarských silničářů hořel sypač. Foto: HZS Karlovarského kraje
V garážích karlovarských silničářů shořel sypač

„Požár nahlásili zaměstnanci společnosti v půl jedenácté večer, v době příjezdu hasičů na místo hořela kabina sypače plamenem,“ uvedl mluvčí karlovarských krajských hasičů Martin Kasal s tím, že hasiči se kromě likvidace hořícího auta zaměřili i na ochranu dalších vozidel stojících kolem.

„Pod kontrolu dostali plameny zhruba za půl hodiny od nahlášení. Celková likvidace pak trvala necelé dvě hodiny,“ pokračoval mluvčí s tím, že v sobotních dopoledních hodinách se na místo požáru vrátili vyšetřovatelé, kteří přizvali i znalce v oboru elektro. „Vyšetřovatelé vyloučili cizí zavinění, pravděpodobnou příčinou tak je technická závada,“ dodal Kasal.

V areálu karlovarských silničářů hořel sypač.

Foto: HZS Karlovarského kraje

Při požáru nedošlo k žádnému zranění. „Odhadovaná škoda je přes pět miliónů korun, podle zástupce majitele se může vyšplhat až na deset miliónů korun. Jeden sypač je požárem zcela zničený, další sypač stojící v garážích hned vedle je poškozený, stejně tak další nákladní vozidlo zaparkované na druhé straně hořícího sypače,“ uzavřel mluvčí hasičů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků