Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Smrt dvou mužů na Benešovsku nebyla násilná, ukázala pitva

Středočeští policisté objasnili smrt dvou mužů nalezených v uplynulých dnech na Benešovsku. V obou případech vyloučila nařízená pitva násilnou smrt.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
Smrt dvou mužů na Benešovsku nebyla násilná, ukázala pitva

Kriminalisté se v posledních dnech zabývali smrtí mladého muže, kterého lidé našli pod schody na parkovišti v centru Benešova. Už předběžným ohledáním na místě kriminalisté vyloučili cizí zavinění. Vše pak potvrdila nařízená pitva.

„Pitva potvrdila, že mladý muž nezemřel násilnou smrtí. K úmrtí došlo z přirozených příčin, a to v důsledku jeho zdravotního stavu. Další podrobnosti nebudeme s ohledem na rodinu zemřelého zveřejňovat," řekl Novinkám policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

Od pondělí kriminalisté vyšetřují smrt staršího muže, jehož tělo našli v Prčickém potoce poblíž Sedlece - Prčice na Benešovsku. I v tomto případě kriminalisté vyloučili, že by ho někdo zavraždil. Jak se později ukázalo, muž se utopil.

"Následně provedená pitva prokázala, že příčinou smrti bylo udušení z utonutí. Nejednalo se o násilnou smrt, ale o nešťastnou náhodu," dodal mluvčí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků