Hlavní obsah

Řidič vjel na dálnici D7 zezadu pod kamión, na místě zemřel

Dálnici D7 ve směru na Prahu ve středu brzy ráno uzavřela tragická nehoda. Řidič osobního auta na čtvrtém kilometru dálnice nepřežil střet s kamiónem. Doprava stála víc než tři hodiny. Před místem nehody i na okolních objízdných trasách se v ranní špičce tvořily dlouhé kolony.

Řidič vjel na dálnici D7 zezadu pod kamión, na místě zemřel

U Středokluk se střetly kolem 6.00 osobní a nákladní automobil, kdy osobní vůz ve vysoké rychlosti narazil zezadu do kamiónu.

„Řidič osobního vozu utrpěl zranění neslučitelná se životem,” informovala policejní mluvčí Jana Dětská. Spolujezdce z osobního auta, který se zranil, záchranáři převezli do nemocnice.

Tragická nehoda kamiónu a osobního auta na dálnici D7

Foto: jap, Novinky

Tragická nehoda kamiónu a osobního auta na dálnici D7

Foto: jap, Novinky

Dálnice byla ve směru na Prahu zcela uzavřena zhruba tři hodiny. Řidiči mohli sjíždět u Buštěhradu nebo Středokluk a místo objet přes Kněževes. I na objízdných trasách však byly kvůli ranní špičce dopravní problémy. Zcela zprůjezdněna byla dálnice až kolem půl desáté dopoledne.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků