Hlavní obsah

Řevničovský střelec se možná skrývá v lese

Policie prostřednictvím starostů doporučila lidem z Řevničova a okolních obcí, aby nechodili do tamního lesa. Neznámý útočník, který na konci září na parkovišti nedaleko Řevničova na Rakovnicku postřelil osmapadesátiletou podnikatelku, se tam totiž podle rakovnického policejního mluvčího Reného Černého může stále skrývat.

Řevničovský střelec se možná skrývá v lese

"Po pachateli usilovně pátráme, zatím ovšem neúspěšně," připustila v pátek středočeská policejní mluvčí Soňa Budská. Kriminalistům podle ní komplikuje práci především fakt, že neznají útočníkovu podobu. "Identikit k dispozici nemáme. Svědecké výpovědi se totiž v tomto ohledu značně rozcházejí," řekla Právu Budská.

Řidička na parkovišti u Řevničova ve středu 28. září zastavila, aby si odskočila do lesa. Neznámý útočník tam číhal a požadoval, aby si žena lehla na zem. Když místo toho utíkala k autu, vystřelil. Poté postřelenou ženu svázal a pokusil se ji naložit do jejího auta. Na parkovišti však zastavilo další auto, ze kterého vyběhli tři muži, před kterými násilník utekl. I po mužích vypálil několik ran. Přepadená nejprve uvedla, že neznámý muž by mohl být hledaný David Lubina, který je podezřelý z nedávné vraždy střihače TV Nova Michala Velíška. Policie to však vyloučila.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků