Hlavní obsah
Na startu je nutné dobré soustředění, přečtení mapy a rozhodnutí o správném postupu. Foto: Josef Zajíc

Pro devět stovek ubil 91letou důchodkyni

Pražští kriminalisté vyšetřují od úterý případ brutální vraždy jednadevadesátileté důchodkyně, která byla nalezena odpoledne ve svém bytě v Nuslích v Praze 4. Ukázalo se, že umlácená žena trpěla kvůli devíti stům korunám, které neznámý násilník ukradl.

Na startu je nutné dobré soustředění, přečtení mapy a rozhodnutí o správném postupu. Foto: Josef Zajíc
Pro devět stovek ubil 91letou důchodkyni

Podle policie pachatel prohledal její byt v činžovním domě v ulici Maroldova, nedaleko železničního nádraží Praha - Vršovice, ale odnesl si pouze zanedbatelnou finanční částku a klíče od bytu.

Vraha mohla potkat na ulici

"Policisté zjistili, že oběť v úterý navštívila spořitelnu v Hlavní ulici v Praze 4. Měla na sobě modrý prošívaný kabát, na nohou černé polobotky. V ruce pravděpodobně nesla černou kabelku. Z Hlavní ulice nejspíše odjela tramvají číslo jedenáct do Nuslí, kde se měla pohybovat mezi náměstím bratří Synků a Maroldovou ulicí," sdělila ve středu mluvčí pražské policie Iva Knolová s tím, že kriminalistům chybí úplný přehled o posledních hodinách jejího života.

Nevylučují totiž možnost, že důchodkyně mohla důvěřivě přijmout pomoc od neznámého na ulici. Ten se vetřel do její blízkosti a doprovodil ji až domů, kde však drobnou, bělovlasou ženu ubil.

Případní svědci mohou volat na 974 826 465 nebo na 158.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků