Hlavní obsah
Zdravotnická záchranná služba (ilustrační foto) Foto: Milan Malíček, Právo

Převrácená dodávka zastavila dopravu na Pražském okruhu. Čtyři zranění včetně dítěte

Pražský okruh byl v pondělí dopoledne na Černém Mostě zhruba čtyři hodiny uzavřen ve směru k Barrandovskému mostu. Příčinou byla převrácená dodávka s přívěsem na 60. kilometru okruhu. Záchranáři ošetřili čtyři zraněné. Provoz policie obnovila kolem 10:00.

Zdravotnická záchranná služba (ilustrační foto) Foto: Milan Malíček, Právo
Převrácená dodávka zastavila dopravu na Pražském okruhu. Čtyři zranění včetně dítěte

Nehoda se stala po páté hodině ranní na Východní spojce za sjezdem na dálnici D11 na Hradec Králové. „Na 60,5. kilometru se z dosud nezjištěných příčin převrátila dodávka s přívěsem,” uvedl mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Podle prvotních informací policie se při nehodě zranilo pět lidí, záchranka později upřesnila, že ošetřila čtyři pacienty - tři dospělé a dítě.

Podle mluvčí záchranářů Jany Poštové převezli zdravotníci do nemocnic 27letou ženu s pohmožděným břichem, dva muže (52 a 27) s úrazy hlavy a osmiletého chlapce rovněž s poraněnou hlavou.

Z místa nehody bylo nutné odstranit poničenou dodávku, vlek a dvě vozidla, která dodávka převážela. Dodávka zůstala ležet na boku, jedno auto z vleku vypadlo a poničilo svodidla. Provoz byl po dobu uzavření okruhu veden přes nákupní zónu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků