Hlavní obsah
Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky

Policisté už ví, kdo je muž ležící v bezvědomí na ARO

Policistům se už podařilo zjistit totožnost muže, který leží s těžkým zraněním v bezvědomí na oddělení ARO v pražské nemocnici. V sobotu ho spolehlivě poznal jeho rodinný příslušník, uvedla pražská policie. Muž byl do nemocnice převezen 4. října večer ze Zahradníčkovy ulice v Praze 5. Podle kriminalistů při chůzi po ulici náhle zkolaboval a spadl na zem.

Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky
Policisté už ví, kdo je muž ležící v bezvědomí na ARO

„Pádem si přivodil těžké zranění, se kterým byl následně převezen do nemocnice,” informoval v pátek mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Kriminalisté poté zjistili, že hospitalizovaný se nestal obětí trestného činu, nepodařilo se jim ale zjistit jeho identitu, a nemohli informovat příbuzné o jeho zdravotním stavu. V pátek se proto obrátili na veřejnost se žádostí o spolupráci, zveřejnili jeho fotografii z nemocnice či některé jeho osobní věci.

Od té doby přijali policisté několik oznámení k totožnosti zraněného muže. „V průběhu dnešního dne byl muž spolehlivě ztotožněn rodinným příslušníkem. Děkujeme médiím a všem, kterým tato pátrací relace nebyla lhostejná,” dodal Rybanský.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků