Hlavní obsah
Jeden z vozů již policisté nalezli. Foto: Vladimír Vácha, Právo

Policisté hledají celý den na Českokrumlovsku terénní porsche z Rakouska

Jihočeští policisté honí od rána černé terénní vozidlo Porsche Cayenne s rakouským poznávacími značkami začínajícími na písmeno S. Jak Právo informoval krajský policejní mluvčí Jiří Matzner, ve vzduchu je i vrtulník a policisté uzavřeli už řadu silničních tras, zejména v okolí Malont na Českokrumlovsku.

Jeden z vozů již policisté nalezli. Foto: Vladimír Vácha, Právo
Policisté hledají celý den na Českokrumlovsku terénní porsche z Rakouska

„Vrtulník našel krátce po deváté hodině první porsche u Dobechova na Českokrumlovsku. Teď už se všichni soustředí na hledání druhého vozidla s poznávací značkou S - 211 KY,“ uvedl Matzner.  

Zatím nevíme, čeho se posádky obou vozů dopustily. To nám rakouští kolegové nespecifikovali, ale okamžitě po té, co vozidla opustila území Rakouska, nás požádali o pomoc a zadržení obou aut,“ uvedl Matzner.

Foto: Vladimír Vácha, Právo

Černá porsche se podle posledních informací pohybují v okolí Malont a s největší pravděpodobností se snaží policistům uniknout jízdou po lesních cestách v nepřehledném terénu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků