Hlavní obsah

Policie zadržela muže, který je podezřelý, že zabil důchodce po potyčce v metru

Policisté zadrželi podezřelého muže, který měl v srpnu v pražském metru a následně na autobusové zastávce brutálně napadnout staršího muže, který doprovázel svého zdravotně postiženého syna. Uvedla to TV Prima. Napadený 77letý muž zhruba po měsíci na následky zranění zemřel v nemocnici.

Policie zadržela muže, který je podezřelý, že zabil důchodce po potyčce v metru

Možného pachatele policie již vyslýchá, dříve byl odsouzen za násilnou trestnou činnost, uvedla TV Prima.

Incident začal v soupravě metra mezi stanicemi I.P.Pavlova a Letňany. Starší muž chtěl pro svého postiženého syna uvolnit speciální místo, kde ale seděl muž z kočárkem. „Oslovený muž verbálně i fyzicky staršího muže napadl. Otec svého syna odvedl na jiné místo v soupravě a považoval incident za uzavřený,“ popsal incident mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

V Letňanech u zastávky autobusu číslo 233 ale muž s kočárkem dvojici dohonil a brutálně staršího muže napadl. 77letého muže opakovaně udeřil pěstí a kopal do něj na zemi. „V polovině září napadený muž, o kterého se neměl v rodině kdo starat, na následky zranění zemřel,“ doplnil Tomáš Hulan.

Středeční reportáž TV Prima

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků