Hlavní obsah
 

Policie ukázala video z šílené jízdy řidiče, který v Praze naboural auta v protisměru

Pražští policisté ve čtvrtek zveřejnili video z pronásledování kradeného auta, které skončilo nehodou. Zároveň uvedli, že zadrženým je osmnáctkrát trestaný recidivista, který měl zákaz řízení.

 
Policie ukázala video z šílené jízdy řidiče, který v Praze naboural auta v protisměru

„Zadržený je pětatřicetiletý osmnáctkrát trestaný muž, který má do září roku 2021 vyslovený zákaz řízení motorových vozidel. Během dnešního dne s ním budou kriminalisté provádět úkony trestního řízení, aby objasnili všechny okolnosti krádeže vozidla a jeho ujíždění,“ uvedl ve čtvrtek mluvčí policie Jan Daněk.

Honička odstartovala ve středu odpoledne v Prosecké ulici, když hlídka zjistila, že auto bylo v červenci ukradeno. Šofér však nereagoval na signály a ujížděl vysokou rychlostí až na Povltavskou ulici, kde postupně naboural do čtyř vozidel. I přesto, že byl zraněný, bránil se zadržení a policisté použili donucovací prostředky. Nikdo další naštěstí zraněn nebyl. [celá zpráva]

BEZ KOMENTÁŘE: Pronásledování v Praze skončilo nehodou

Video: Pavel Jaňurek, Novinky

„Orientační test na drogy byl pozitivní na amfetamin. Při následné prohlídce vozidla v něm policisté našli nářadí sloužící k páchání majetkové trestné činnosti a plynovou pistoli,“ řekl již ve středu Daněk.

Policisté nyní zjišťují, jak muž k autu přišel a zdali to není právě on, kdo ho odcizil.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků