Hlavní obsah
Zřícená atrakce ve Stodůlkách Foto: Policie ČR

Policie prověřuje pád skákacího hradu na ženu v Praze. Skončila v umělém spánku

Pražští kriminalisté se zabývají pádem nafukovacího skákacího hradu na 29letou ženu ve Stodůlkách. Hledají svědky, kteří mají fotografie nebo videa atrakce. Žena byla těžce zraněna a skončila v umělém spánku.

Zřícená atrakce ve Stodůlkách Foto: Policie ČR
Policie prověřuje pád skákacího hradu na ženu v Praze. Skončila v umělém spánku

„Kriminalisté případ prošetřují pro podezření ze spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví z nedbalosti a v souvislosti s tím zjišťují, jestli byla atrakce správně zajištěna,“ uvedl mluvčí policie Jan Daněk.

Jak dále zmínil, kriminalisté hledají svědky, kteří si atrakci fotografovali nebo natáčeli jak před pádem atrakce, tak v době jejího zřícení vlivem silného větru. „Například, jestli někdo z rodičů natáčel své ratolesti na nafukovací atrakci během konání václavské pouti, ať se ozve na linku 158,“ požádal Daněk.

Skákací hrad před pádem.

Foto: Policie ČR

Incident se stal v pátek kolem půl osmé večer v Centrálním parku, kde se konala václavská pouť. V péči záchranářů skončila vážně zraněná žena. „Ženu záchranáři uvedli do umělého spánku, zajistili dýchací cesty a následně ji transportovali do motolské nemocnice,” řekla Novinkám mluvčí záchranářů Jana Poštová. [celá zpráva]

Daněk dodal, že žena utrpěla vážné zranění hlavy.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků