Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Podezřelý z vraždy manželky spáchal sebevraždu

Na začátku prosince našli policisté v Jedovnicích na Blanensku mrtvou jednapadesátiletou ženu. Z vraždy od začátku podezřívali jejího o rok mladšího manžela, po kterém se slehla zem. Muže po téměř dvou měsících ve středu policisté objevili mrtvého v jeho autě na lesní cestě na Blanensku.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
Podezřelý z vraždy manželky spáchal sebevraždu

Za tragédií stály podle všeho osobní rozpory, žena totiž od svého manžela odešla s mladším přítelem, což choť těžce nesl.

K útoku došlo 4. prosince ráno, kdy lidé ohlásili na linku 158 střelbu. „Podle svědků ženský hlas volal o pomoc a potom padl výstřel,“ řekl Právu zdroj obeznámený s vyšetřováním.

Muže našli policisté po upozornění svědka, který si všiml odstaveného auta. „Vozidlo bylo otevřené, klíček byl v zapalování a na sedadle řidiče byl nalezen mrtvý podezřelý. U něj jsme nalezli nelegálně drženou střelnou zbraň. V současné chvíli probíhá balistická expertiza a soudní pitva,“ potvrdil šéf jihomoravské mordparty Antonín Hrdlička.

V loňském roce se stalo na jižní Moravě dvacet vražd. Pokud se prokáže, že smrt ženy má na svědomí skutečně její manžel, podařilo se policistům všechny objasnit.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků