Hlavní obsah

Pod výpravčí se u Brna propadla podlaha

Těžká zranění utrpěla v neděli odpoledne výpravčí v železniční stanici Zastávka u Brna, pod níž se propadla podlaha v drážní kanceláři. Podlaha i s ženou se v jednom okamžiku propadla až do suterénu, výpravčí byla letecky přepravena do brněnské nemocnice, informoval Novinky mluvčí drážní inspekce. Nehoda způsobila asi tříhodinovou výluku, protože nešlo ovládat zabezpečení.

Pod výpravčí se u Brna propadla podlaha

Provoz na trati Brno - Jihlava se po tříhodinové výluce podařilo obnovit. Jezdí se po koleji, která je nejvíce vzdálena od budovy stanice. Na místě jsou totiž statici, kteří zkoumají stabilitu kolejiště u drážní budovy. Zabezpečovací zařízení návěstí ovládá technik na dálku za provizorních podmínek. Doprava je bezpečná, poznamenal mluvčí.

Žena utrpěla zranění žeber a zhmoždění zad a hrudníku. Fakultní nemocnice Brno nechce stav zraněné komentovat s ohledem na přání pacientky. Život výpravčí podle mluvčí nemocnice bezprostředně ohrožen není. Příčiny neštěstí a rozsah škod se stále šetří.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků