Hlavní obsah
Nehoda osobního automobilu s kamiónem Foto: Policie ČR

Po střetu s kamiónem zemřel na Náchodsku 61letý řidič

V pátek odpoledne se stala na Náchodsku tragická dopravní nehoda. Jednašedesátiletý řidič saabu přejel do protisměru, kde se střetl s projíždějícím kamiónem. Při nárazu utrpěl zranění, kterým na místě podlehl. V sobotu o tom informovala policejní mluvčí Iva Kormošová.

Nehoda osobního automobilu s kamiónem Foto: Policie ČR
Po střetu s kamiónem zemřel na Náchodsku 61letý řidič

Nehoda se stala v krátce po čtvrté hodině u České Skalice. „Řidič saabu jedoucí od Náchodu, který na místě svým zraněním podlehl, přejel zatím z nezjištěných příčin do protisměru, kde se střetl s protijedoucí jízdní soupravou,“ uvedla mluvčí.

Kamión skončil po nehodě v příkopu, kde se převrátil na bok.

Foto: Policie ČR

Kamión po střetu narazil do pravých svodidel, od kterých se odrazil zpět na silnici a kvůli poškozené přední nápravě dostal smyk. Potom přejel do protisměru, prorazil levá svodidla a převrátil se do levého příkopu.

Saab byl nehodě zcela zničený

Foto: Policie ČR

Řidič nákladního vozidla vyvázl pouze s lehkým zraněním, provedená dechová zkouška u něj byla negativní. „U 61letého mrtvého řidiče požití alkoholu a jiných návykových látek prokáže až nařízená soudní pitva,“ doplnila mluvčí.

Silnice musela být kvůli nehodě uzavřena. Předběžná škoda byla vyčíslena na 620 tisíc. Přesnou příčinu nehody nadále vyšetřují náchodští policisté.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků