Hlavní obsah
Ilustrační foto. Foto: Petr Nový, Novinky

Opilec s téměř 4,5 promile napadl obsluhu i strážníky

Začátek víkendu se nevyvedl třiadvacetiletému muži, který popíjel v jedné z královéhradeckých restaurací. Dostal se do konfliktu s obsluhou a na spor reagoval vyhozením kovové židle na chodník mezi poklidně se procházející se občany. Skončil na záchytce, kde mu naměřili 4,46 promile alkoholu v dechu.

Ilustrační foto. Foto: Petr Nový, Novinky
Opilec s téměř 4,5 promile napadl obsluhu i strážníky

„Muž celkově reagoval nepřiměřeným způsobem, choval se arogantně a slovně urážel personál i ostatní hosty. Přivolanou hlídku verbálně napadal a odmítal uhradit způsobenou škodu. Protože nemohl prokázat svoji totožnost, byl požádán, aby nastoupil do služebního vozidla. Neustále nadával a nakonec se pokusil strážníka fyzicky napadnout,“ uvedla mluvčí Městské policie v Hradci Králové Eva Čížková.

Pro zklidnění mu proto byla nasazena služební pouta. Po ověření totožnosti převezla hlídka opilého třiadvacetiletého muže na záchytku. Nyní bude událost šetřit správní orgán hradeckého magistrátu, kde bude vyčíslena výše způsobené škody.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků