Hlavní obsah

Muž chytil šestiletého chlapce pod krkem a praštil s ním o zem

Podivné výchovné metody použil v pondělí večer zatím neznámý muž na děti, které si hrály na hřišti v Kachlíkově ulici v Brně. Teprve šestiletého chlapce vzal pod krkem a praštil s ním o zem. Chlapec skončil v nemocnici.

Muž chytil šestiletého chlapce pod krkem a praštil s ním o zem

Skupinka dětí si hrála na hřišti. Neznámý kolemjdoucí muž zaslechl zřejmě nějaké slovo v jejich řeči, které se mu nelíbilo. Proto se rozhodl zakročit a na malého chlapce nejprve začal křičet, jak to mluví a co ho doma učí.

„Poté šestiletého chlapce chytl pod krkem, udeřil s ním o zem a ještě jej kopnul do oblasti temene. Při pádu se chlapec opětovně udeřil do hlavy. Muž z místa odešel a ostatní vyděšené děti ihned zavolaly vše strážníkům,“ řekla mluvčí strážníků v Brně Denisa Kapitančíková.

Chlapci se udělalo špatně, strážníci proto přivolali sanitku a matku chlapce. Toho zdravotníci nakonec převezli do nemocnice. „Po domluvě s policisty byl případ předán správnímu orgánu k došetření,“ doplnila Kapitančíková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků