Hlavní obsah
 

Místo schůzky zasypal muže ranami pěstí, podezřelého v Brně zachytila kamera

Obětí napadení se stal v Brně muž, kterého původně vylákal neznámý pachatel na schůzku do obchodního centra. Místo setkání čelil muž úderům pěstí, musel pak vyhledat lékařskou pomoc. Násilník po útoku zmizel, policie po něm pátrá. Podezřelého rovněž zachytila bezpečnostní kamera v jednom z obchodů.

 
Místo schůzky zasypal muže ranami pěstí, podezřelého v Brně zachytila kamera

O případu z počátku června informoval v pondělí mluvčí policie Bohumil Malášek, podezřelého muže se dosud nepodařilo vypátrat.

Muže ze Znojemska (43) podle policie nejdřív telefonicky vylákal pod smyšlenou legendou neznámý agresor na večerní schůzku v nákupním centru v Modřicích.

„Když poškozený dorazil, namísto známého jej oslovil cizí muž. Po kratičké konverzaci jej tento fyzicky napadl. Údery pěstí mířily především na hlavu. Poškozenému tak způsobil zranění v obličeji, především v oblasti oka,” sdělil mluvčí s tím, že napadený musel vyhledat lékaře.

Agresor měl pak klást muži podmínky a vyhrožovat dalším napadením, dokonce i zabitím.

„Potom odešel. Kriminalisté vyšetřující případ získali záběry z bezpečnostních kamer, při nichž je agresivní muž zachycen při nákupu v prodejně s mobilní elektronikou,” upřesnil Malášek.

Podrobnosti k případu vyšetřovatelé nesdělili, není zřejmé, proč se měli muži sejít a zda se pachatel v původním telefonátu za někoho vydával.

Policie žádá případné svědky, aby informace k hledanému sdělili na lince 158.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků