Hlavní obsah
Vážná nehoda u Otovic na Náchodsku Foto: Policie ČR

Mikrospánek poslal řidiče do protisměru: Pět zraněných, pro dítě letěl vrtulník

Záchranáři a policisté řešili vážnou nehodu, která se stala v pátek odpoledne u Otovic na Náchodsku. Čelně se tam srazila dvě osobní auta. Zdravotníci ošetřili celkem pět zraněných, bylo mezi nimi pětileté dítě, které přepravil do nemocnice vrtulník. Podle policie mohl za nehodu zřejmě mikrospánek jednoho z řidičů.

Vážná nehoda u Otovic na Náchodsku Foto: Policie ČR
Mikrospánek poslal řidiče do protisměru: Pět zraněných, pro dítě letěl vrtulník

Nehoda se stala po 17:00 na silnici vedoucí k Polsku. „Střetly se dva osobní automobily řízené cizinci. S největší pravděpodobností kvůli mikrospánku řidiče automobil Ford Focus vybočil do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím osobním automobilem Range Rover, který řídila také cizinka,“ sdělila mluvčí Eva Prachařová.

Vážná nehoda u Otovic na Náchodsku

Foto: Policie ČR

Podle informací ČTK jsou všichni účastníci nehody Poláci.

Čtyři dospělí se sice zranili jen lehce, pro pětileté dítě z fordu ale letěl záchranářský vrtulník. „Pro přistání vrtulníku letecké záchranné služby hasiči nasvítili vedlejší louku,“ upřesnila mluvčí s tím, že pacient skončil v královéhradecké nemocnici.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků