Hlavní obsah

Karlovarský policista se zastřelil po neshodách s manželkou

Neshody s manželkou byly podle informací Práva důvodem, proč si v sobotu v jedenáct hodin večer ve své policejní kanceláři prohnal kulku hlavou 37letý šéf karlovarské hospodářské kriminálky. Vysoký policejní důstojník byl s vážným poraněním hlavy transportován vrtulníkem na neurochirurgické oddělení plzeňské fakultní nemocnice, kde zraněním v neděli podlehl.

Karlovarský policista se zastřelil po neshodách s manželkou

"K sebevraždě se rozhodl podle všeho z rodinných důvodů,“ uvedl pro Právo dobře informovaný policejní zdroj. "Měl totiž neshody s manželkou,“ dodal s tím, že policejní důstojník nezanechal dopis na rozloučenou.

Policie se nechce k případu zatím vyjadřovat. "S ohledem na rodinu nebudeme záležitost vůbec komentovat,“ uvedla karlovarská policejní mluvčí Zdenka Papežová. Řekla pouze, že případ převzala Inspekce ministra vnitra.

"V pondělí ráno jsme případ převzali,“ potvrdila mluvčí inspekce Martina Lídlová. "Vše je v počátku šetření, takže se nebudeme zatím k věci vyjadřovat. A to už i vzhledem k okolnostem případu,“ dodala.

Podle mluvčího karlovarské záchranné služby Lukáše Hutty se policejní důstojník smrtelně zranil ve své kanceláři na okresním policejním ředitelství na ulici I. P. Pavlova v Karlových Varech. "Naši záchranáři nalezli pacienta s průstřelem hlavy v jeho kanceláři. Resuscitovali jsme jej a předali letecké záchranné službě, která jej transportovala na neurochirurgické oddělení Fakultní nemocnice v Plzni,“ konstatoval Hutta.

Mluvčí této nemocnice Renata Jenšíková Právu potvrdila, že policejní důstojník svým poraněním hlavy podlehl následující den v neděli. "K příčinám úmrtí se nevyjadřujeme,“ dodala s tím, že nemocnice nebude upřesňovat ani čas úmrtí policisty.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků