Hlavní obsah

Houkající auto strážníků smetl v Pardubicích řidič osobního vozu

Houkající auto městské policie se střetlo v pondělí večer v Pardubicích s osobním autem. Podle strážníků jela hlídka na zelenou. Tři lidé včetně dvou strážníků byli zraněni.

Houkající auto strážníků smetl v Pardubicích řidič osobního vozu

Nehoda se stala před desátou hodinou večer na křižovatce ulic Teplého a Jana Palacha. Hlídka jela se zapnutým majákem a sirénou.

„Křižovatkou projížděla z ulice Teplého a pokračovala do Pichlovy ulice na zelený signál na semaforu, což potvrzuje jak výpověď strážníků, tak záznam kamery ve služebním vozidle,“ uvedl mluvčí strážníků Jiří Sejkora.

Nehoda strážníků v Pardubicích.

Foto: MP Pardubice

Podle něj v tu chvíli vjelo do křižovatky osobní auto, do kterého auto strážníků narazilo. Zraněni byli jak dva strážníci, tak řidič auta. Nikdo neutrpěl vážné poranění.

„Oba naši strážníci byli ještě ten večer propuštěni do domácího ošetřování. Jejich zranění nebyla nijak vážná,“ uvedl ředitel Městské policie Pardubice Rostislav Hübl.

Přesné příčiny nehody vyšetřuje policie.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků