Hlavní obsah

Bezdomovce našli v Karlových Varech mrtvého v řece

Tělo karlovarského bezdomovce, který byl posledních několik let na invalidním vozíku, bylo v úterý ráno nalezeno v korytě řeky Teplé u Ostrovského mostu v Karlových Varech. „Jestli byl muž utonulý, to se teprve uvidí, protože byla nařízena soudní pitva,“ komentoval mluvčí karlovarské policie Pavel Valenta.

Bezdomovce našli v Karlových Varech mrtvého v řece

„Policie nás v úterý v 7:23 požádala o technickou pomoc při vytažení utonulého člověka z koryta řeky Teplé,“ uvedl mluvčí karlovarských hasičů František Petr.

„Jednalo se o tělo 43 letého muže - známého bezdomovce, jenž se v posledních letech po Karlových Varech pohyboval na invalidním vozíku,“ pokračoval Valenta, podle kterého se pitva uskuteční v pátek.

„Teprve na základě jejích výsledků bude možné přesně určit pravé příčiny úmrtí,“ doplnil. Není totiž zatím jasné, jak se bezdomovec na invalidním vozíku v těžko přístupném terénu dostal do řeky Teplé.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků