Hlavní obsah
 

Auto začalo za jízdy hořet, hasiči museli zasahovat na Pražském okruhu

Osobní automobil na Pražském okruhu u Řeporyjí zachvátil v neděli odpoledne požár. Událost komplikovala dopravu na dálnici ve směru na Ruzyni. K požáru došlo na stejném místě, kde před časem shořel vězeňský autobus.

 
Auto začalo za jízdy hořet, hasiči museli zasahovat na Pražském okruhu

Peugeot začal za jízdy hořet na 19. kilometru Pražského okruhu ve směru na Ruzyni. Uvnitř cestovaly čtyři ženy. Všechny včas vystoupily a přivolaly hasiče.

„Na místo vyjela profesionální jednotka hasičů z Radotína a dobrovolná jednotka z Řeporyjí. Požár dostali hasiči pod kontrolu pomocí vysokotlakého proudu vody," uvedla mluvčí hasičů Kateřina Suchánská.

K požáru došlo v zúžení, policisté navíc museli svést provoz do jednoho jízdního pruhu. Před místem požáru se tak vytvořila dlouhá kolona. Příčinu požáru a výši vzniklé škody zjišťuje vyšetřovatel hasičů. Při požáru byl poškozen povrch dálnice.

Uvnitř cestovaly čtyři ženy. Všechny včas stihly vystoupit a přivolat hasiče

Foto: Novinky

Automobil shořel na totožném místě, kde se 2. května střetl vězeňský autobus s kamionem převážejícím historické tanky. I tehdy došlo po nehodě k požáru. Nehoda si vyžádala jednoho mrtvého a 14 zraněných.[celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků