Hlavní obsah
 

Auto vyletělo z dálnice D4 a spadlo na zaparkované auto, dva zranění

U odpočívadla Cukrák za Prahou vylétlo v sobotu odpoledne osobní auto ze silnice a dopadlo na jiné zaparkované auto. Při nehodě byli vážně zraněni dva lidé. Dálnice byla hodinu neprůjezdná.

 
Auto vyletělo z dálnice D4 a spadlo na zaparkované auto, dva zranění

K nehodě došlo ve Strakonické ulici na výjezdu z Prahy. Osobní automobil jedoucí směrem na Příbram vyjel ze zatím neznámých příčin mimo silnici, narazil do dopravní cedule a přes betonová svodidla byl vymrštěn do vzduchu.

Vůz poté přeletěl nad křovím a dopadl na střechu zaparkovaného auta. Žena ze zaparkovaného auta tou dobou seděla vedle křoví, nad kterým původně havarovaný automobil proletěl.

Zatímco posádka zaparkovaného vozu, která byla v době nehody naštěstí venku, vyvázla bez zranění, posádka původně havarovaného vozu už takové štěstí neměla.

„Dva lidé utrpěli vážná mnohačetná poranění. Oba byli po nezbytné lékařské péči transportováni vrtulníkem a sanitkou do pražských nemocnic," sdělila Novinkám mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová.

Jednoho ze zraněných museli ještě předtím z vozu vyprostit hasiči. Silnice byla ve směru na Příbram kvůli přistání vrtulníku uzavřena. Před místem nehody se vytvořila několik kilometrů dlouhá kolona. Veškeré okolnosti a příčiny nehody vyšetřuje policie.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků