Hlavní obsah
Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky

Auto v Jablonci srazilo otce s dětmi, jedno z nich dýchá jen pomocí přístrojů

Otce se dvěma malými dětmi ve věku kolem tří a pěti let srazil v pátek vpodvečer v Jablonci nad Nisou opilý řidič osobního automobilu. Mladší děvčátko má velmi vážné poranění hlavy a dýchají za ni přístroje, vážně poraněnou hlavu má i jeho otec, druhá holčička je zraněna lehce, informoval mluvčí Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje Jan Slánský.

Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky
Auto v Jablonci srazilo otce s dětmi, jedno z nich dýchá jen pomocí přístrojů

Nehoda se stala po 17:30 na křižovatce ulic Smetanova a Mánesova nedaleko střední školy. Otec tam s kočárkem přecházel ulici, když mu řidič osobního vozu nedal přednost.

"Opakovaná dechová zkouška na místě ukázala, že řidič má v dechu víc než promile alkoholu, policisté ho proto zadrželi," řekl mluvčí krajské policie Petr Kmínek.

Všichni tři zranění byli převezeni do jablonecké nemocnice. "Nejmladší z nich byla po vyšetření na počítačovém tomografu dopravena na ARO nemocnice v Praze Motole," dodal Slánský.

Poranění děvčátka je podle něj velice vážné. Přepravit ji musela sanitka, protože počasí nedovoluje, aby do Prahy letěl vrtulník.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků