Hlavní obsah
Europe Easy Energy a.s.

Změnu dodavatele vyřídíte z pohodlí domova a navíc můžete ušetřit až 25%

Přechod k Europe Easy Energy je velmi jednoduchý. Nemusíte nikam chodit, smlouvu uzavřete on-line, kdykoliv z pohodlí Vašeho domova. Potřebné formality spojené se změnou dodavatele elektrické energie a zemního plynu vyřídí za Vás zcela ZDARMA. Další neméně zajímavou skutečností jsou výsledky srovnávacích cenových tabulek, podle nichž je Europe Easy Energy v současnosti až o 25% levnější v porovnání z konkurencí.

Europe Easy Energy a.s.
Změnu dodavatele vyřídíte z pohodlí domova a navíc můžete ušetřit až 25%

U Europe Easy Energy nikdy neplatíte žádné skryté poplatky a smlouvu uzavíráte na dobu neurčitou, s možností kdykoliv podat výpověď se standardní zákonnou výpovědní lhůtou. Pro věrné zákazníky je připraven zajímavý věrnostní program. Navíc jako bonus je všem zákazníkům z řad domácností nepřetržitě k dispozici asistenční služba pro případ technické havárie v domácnosti, zabouchnutí dveří, potřeby odborné lékařské konzultace či odvozu z nemocnice po hospitalizaci.

Podle hodnocení obchodních podmínek na portálu Cenyenergie.cz obsadila společnost Europe Easy Energy 1. místo ve srovnání s ostatními dodavateli elektřiny a plynu. Její všeobecné obchodní podmínky tak svou vstřícností k zákazníkovi zvítězily mezi 32 posuzovanými společnostmi.

Více informací nyní na Europe Easy Energy.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků