Hlavní obsah
Začněte konečně makat na tom, co vás baví!

Začněte konečně makat na tom, co vás baví!

K rozjezdu vlastního podnikání nestačí jen nápad a odvaha, ale i know-how. Získejte zdarma cenné informace pro start podnikání na odborném semináři pro začínající podnikatele a začněte konečně makat na tom, co vás baví!

Začněte konečně makat na tom, co vás baví!
Začněte konečně makat na tom, co vás baví!

Právě odstartoval druhý ročník podnikatelské soutěže Rozjezdy pořádaný společností T-Mobile. Soutěž je určená všem, kteří mají nápad na vlastní podnikání a chtějí ho uskutečnit. Součástí Rozjezdů 2012 jsou i odborné semináře pro soutěžící a širokou veřejnost, na kterých se účastníci dozvědí zajímavé informace z oblasti podnikání, marketingu, komunikace nebo obchodu.

V Jihočeském kraji se bude odborný seminář konat 7. srpna od 9.00 hod v Hotelu Budweis, Mlýnská 6, České Budějovice. Semináře jsou zdarma a vzhledem  k velkému zájmu veřejnosti a omezenému počtu míst je třeba svou účast potvrdit. Zájemci se mohou registrovat od 18. do 29. července na
www.t-mobile.cz/rozjezdy.

Účastníci se mohou těšit nejen na cenné rady odborníků, ale i na zajímavé prezentace podnikatelských projektů, které obsadily přední příčky v regionálním hlasování Rozjezdů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků