Hlavní obsah
Vyhrajte s kartou Sazka Klubu obytný automobil za 1,2 milionu korun Foto: Sazka

Vyhrajte s kartou Sazka Klubu obytný automobil za 1,2 milionu korun

Věrnostní program Sazky pro své členy připravil skutečnou lahůdku. Celý duben běží exkluzivní soutěž o obytný automobil PLA Happy 440 s cenovkou 1,2 milionu korun, se kterým bude radost poznávat krásy nejen Česka, ale klidně i celé Evropy. Soutěž je určena pro stávající a všechny nové členy Sazka Klubu, kteří se nyní registrují.

Vyhrajte s kartou Sazka Klubu obytný automobil za 1,2 milionu korun Foto: Sazka
Vyhrajte s kartou Sazka Klubu obytný automobil za 1,2 milionu korun

Každý zákazník s plně registrovanou kartou Sazka Klubu, který splní do 28. dubna alespoň jednu z níže uvedených podmínek, bude automaticky zařazen do soutěže o obytný automobil. Další informace o soutěži naleznete na tomto odkazu.

Podmínky pro zapojení do soutěže:

Načtení karty Sazka Klubu na terminálu Sazky.
Dobití SAZKAmobil telefonního čísla s klubovou kartou.
Přihlášení se na klubové stránky do svého účtu.

Vyhrajte obytňák s komfortem až pro 6 osob

Obytný vůz PLA Happy 440 je největší obytný vůz výrobce PLA Cars. Pohodlně se do něj vejde až šest osob, pro které je připraveno nejen šest homologovaných sedadel, ale také šest lůžek a chybět nemůže ani obří lednice.

Pokud vyhrajete, budete se kochat moderně elegantním interiérem, hlavně si ale užijete skvělý výkon. Ten je zajištěn díky skutečně silnému motoru, který je běžně instalován do dodávek Citroën Jumper a Fiat Ducato.

Vyhrajte obytňák s komfortem až pro 6 osob

Foto: Sazka

Sazka Klub nabízí soutěže a výhody po celý rok

Registraci do Sazka Klubu můžete provést na prodejních místech s terminálem Sazky. Členství vám přináší výhody po celý rok. Stačí jen aktivně využívat Sazka kartu a bonusy vás neminou.

Čerpejte výhody se Sazka Klubem

Jestli sázíte pravidelně nebo telefonujete se SAZKAmobilem, s pořízením klubové karty byste neměli váhat. Ti první totiž budou získávat bohaté odměny a výhody za dobití, těm druhým může karta Sazky výrazně zjednodušit život.

Uložit si na ni totiž lze svá šťastná čísla, takže bude podání tiketu v prodejně hračka. Sazka vás ale bude také e-mailem nebo SMS informovat v případě, že vyhrajete, a tak už vám žádná výhra nikdy neuteče. Více informací o Sazka Klubu najdete na tomto odkazu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků