Hlavní obsah
Víte, na čem spíte?

Víte, na čem spíte? Poznejte tajemství správné postele a zdravého spaní

Spánkem strávíme třetinu života, a přitom většina z nás spí na nevyhovující posteli. A přitom je už léta na trhu vynikající řešení, které je dostupné a prospěšné vašemu zdraví. Podívejte se jaké!

Víte, na čem spíte?
Víte, na čem spíte? Poznejte tajemství správné postele a zdravého spaní

Kvalitní spánek je velmi prospěšný nejen našemu mozku. Naprosto zásadní je také pro naše záda. Problémy se zády primárně nevznikají pohybem nebo prací, ale právě během špatného sezení a ležení. Bolest zad, krku i hlavy se ve vyspělých zemích projevuje u více než poloviny populace. Je to dáno hlavně nekvalitní matrací, na které spíme. Naštěstí je tu už několik let jedno řešení, které ocení každý a přitom za něj nemusí dát hromadu peněz. Řeč je o systému Boxspring. O co se jedná?

Boxspring je postelový systém, který je známý především z lepších hotelů. Pokud jste někdy trávili noc v luxusním hotelu, pak určitě vzpomínáte, jak báječně se vám spalo. Boxspring je vysoká postel, jejíž tajemství spočívá v systému vrstev. Neobsahuje rám a pouze jednu matraci. Postel je v podstatě složena ze tří vrstev. Boxspring doopravdy pracuje s více matracemi najednou. Ty jsou poskládány na sebe a mají různé účely. Matrace jsou k sobě šikovně připevněny, takže nehrozí, že by ze sebe sklouzly.

Na posteli typu Boxspring ležíme na vysoce přizpůsobivé horní části zvané topper. Ta se maximálně přizpůsobuje tvaru zad a udržuje páteř ve správné poloze. Střed matrace je zodpovědný za správné rozložení tlaku a tvoří silnou oporu těla při všech polohách spánku. Spodní matrace je pružinová a zajišťuje perfektní stabilitu. Postel zároveň správně dýchá, takže je mnohem hygieničtější než běžné systémy, které zadržují nečistoty a pot.

Boxspring stojí za to. Jakmile ho jednou vyzkoušíte, už nebudete chtít spát na ničem jiném. Prohlédněte si exkluzivní nabídku Boxspring postelí na e-shopu JENA-nábytek.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků