Hlavní obsah

Světový rekordman Jan Železný prozradil, jak si udržuje klouby a svaly ve formě

Světového rekordmana a možná nejlepšího oštěpaře všech dob, Jana Železného, asi není nutné představovat. Lze si těžko představit, kolik píle a úsilí Honza v životě vynaložil, aby svůj mimořádný talent zúročil k dosažení těch nejvyšších met, kterých může sportovec vůbec dosáhnout. Po skončení aktivní sportovní kariéry je Honza stále ve skvělé formě.

Světový rekordman Jan Železný prozradil, jak si udržuje klouby a svaly ve formě

Světový rekordman Honza Železný užívá VitaePro

„Oštěp byl vždycky ohromně náročnou disciplínou. Měl jsem to štěstí, že se mi celkem vyhýbala zranění. Nicméně jak stárnu, cítím, že moje klouby a svaly potřebují větší péči, proto užívám doplněk stravy VitaePro." Nové VitaePro bylo vyvinuto pro komplexní podporu pohybového aparátu. Navíc je obohaceno o další složky, které přispívají ke správné funkci srdce, podporují imunitní systém a přispívají ke snížení únavy a vyčerpání.

Podporujte pohodlí Vašich kloubů pravidelně

Podporujte pohodlí Vašich kloubů pravidelně


VitaePro vás postaví na nohy. Sleva 50 %, doprava zdarma

Doplněk stravy VitaePro s jedinečným složením a prokazatelnými účinky obsažených vitamínů a minerálů byl vyvinut bez genetické modifikace. Vyvážené složení podporuje funkčnost celého pohybového aparátu, činnost srdce a imunitní systém. VitaePro obsahuje rostlinný extrakt z pryskyřice stromu Boswellia serrata. Boswellia serrata pomáhá zachovat přirozenou funkčnost a pohodlí kloubů a její pryskyřice je používána již po tisíce let ke zmírnění kloubních indispozic. VitaePro má také větší obsah vitamínu D, který odpovídá nejmodernějším výživovým doporučením. Dále obsahuje vitamíny C, E, minerál selen, Omega-3 a astaxanthin, zeaxanthin a lutein.

Více na VitaePro.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků