Hlavní obsah
UNO I

Rodinný dům UNO za 1,89 mil. vč. DPH a základové desky

Společnost CANABA největší dodavatel rodinných domů na klíč v ČR představuje nový a zcela unikátní projekt rodinného domu UNO, díky kterému si může splnit sen o vlastním bydlení opravdu každý.

UNO I
Rodinný dům UNO za 1,89 mil. vč. DPH a základové desky

Díky unikátní moderní technologii lze rodinný dům UNO objednat hned ve 2 provedeních za stejně nízkou cenu na klíč 1,89 mil. Kč vč. DPH – prvních 200 klientů navíc získá základovou desku ZDARMA. Klasická varianta UNO I využívá sedlové střechy, která zvyšuje užitnou plochu o praktickou půdu. Městská alternativa UNO II s téměř plochou střechou zase nabízí plnohodnotnou výšku ve všech místnostech v patře. Podlahová plocha obou variant je bezmála 100 m2 (zastavěná plocha 58m2). Shodná základní dispozice 4+1+1 umožňuje řadu variantních řešení (přidání sprchového koutu v přízemí, integraci zádveří, instalaci krbového komínu atp.). Vnější vzhled je možné upravit nejen barevně, ale i obkladem z palubek nebo kamene. Stačí si jen vybrat, vnitřní vybavení je pak zcela na vaší fantazii a výběru.

CANABA garantuje dodání domu UNO na klíč za pouhých 12 týdnů. Jako všechny ostatní domy CANABA je i UNO nízkoenergetický projekt - uspoříte tak nejen čas a peníze při stavbě, ale i náklady na provoz domu.

Objednejte si návštěvu vzorového domu na telefonním čísle 844 02 02 02 a prohlédněte si kvalitu rodinných domů CANABA na vlastní oči.

UNO I

Foto: CANABA


Půdorys RD UNO II.

Foto: CANABA

Půdorys RD UNO I.

Foto: CANABA

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků