Hlavní obsah
V případě nehody nebo havárie odmítněte lovce nehod a volejte 1224.

Řidiči po dopravní nehodě se stávají snadnou kořistí podvodníků

Nikdo je nezve, přesto bývají na místě nehody ještě dřív než policie. Využívají stresu a zmatku, aby řidičům vnutili své služby. Svým jednáním ale motoristy poškozují. Říká se jim lovci nehod. Díky Lince 1224 se nemusíte stát jejich obětí.

V případě nehody nebo havárie odmítněte lovce nehod a volejte 1224.
Řidiči po dopravní nehodě se stávají snadnou kořistí podvodníků

Lovci nehod bez vyzvání oslovují řidiče, kteří mají poruchu nebo se jim stala dopravní nehoda. Vnucují jim často zbytečné a předražené služby, které pak pojišťovna nemůže proplatit.

Mnohem výhodnější a bezpečnější je využít předplacené služby smluvní asistenční společnosti pojišťovny, u které má motorista auto pojištěné. Ta totiž musí dodržovat cenové podmínky pojišťovny i přísné nároky na kvalitu poskytovaných služeb, které pak pojišťovna proplatí v rozsahu uvedeném v pojistné smlouvě.

 

Aby se motoristé snadněji se svou smluvní asistenční společnostní spojili, zavedly pro ně pojišťovny Linku pomoci řidičům 1224. Funguje 12 měsíců v roce a 24 hodin denně, proto se její číslo dobře pamatuje.

Když řidič zavolá na 1224, ozve se operátor a zeptá se na pojišťovnu, u které má volající auto pojištěno. Pak ho rychle spojí s její smluvní asistenční společností a tam už si může dohodnout, jakou asistenci potřebuje.

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků