Hlavní obsah

RAKO obklady a dlažby… Made in Czech Republic

Nabídka novinek českých obkladů a dlažeb RAKO je postavena tak, aby uspokojila veškeré požadavky zákaznických potřeb. Nabízí jak klasické série s příjemným designem a skvělou cenou tak i moderní a luxusní série pro náročné zákazníky.

RAKO obklady a dlažby… Made in Czech Republic

Do koupelny se nám již nenabízí pouze klasické obkladové materiály, na které jsme zvyklí, ale máme možnost sáhnout i po materiálech, které nejsou zrovna typické v prostředí koupelny např. obklady s designem dřeva, kamene. Trendy budete zase s barevnými obklady…

Barvy jsou in ..

Koupelna v moderním stylu, ve které se objevují barvy a netradiční povrchy, je stále více oblíbená. Např. obkládačky Vanity 20 x 40 cm vás zaujmou svěží pastelovou barevnou škálou, kterou lze mezi sebou elegantně kombinovat.

Naopak, pokud máte rádi jednoduchost a originalitu, bohatá kolekce Concept Plus vám poskytne mnoho kombinací obkladu, dekorace a dlažby, které spolu perfektně barevně harmonizují. Nabídka je postavena tak, aby si novou koupelnu z této série vybral každý. Osobně nás z této série zaujala fazetová reliéfní dekorace 25 x 10 cm, která barevně ladí se základy nebo naopak svojí červenou a oranžovou barvou  jemné barvy „překřičí“ .

Nestárnoucí dřevěná klasika

I mezi keramickými obklady jsou evergreeny s menšími designovými úpravami.  Barvy a materiály inspirované přírodou  mají v každé době své skalní zastánce. Jejich design dokonale imituje přírodní materiály, avšak jejich vlastnosti přináší vymoženosti dnešní doby. Takže např. není problém koupelnu obložit dřevem. „Dřevěné“ obklady mohou být na stěně i na podlaze, nejen v  koupelně a kuchyni. Zaujali nás série Wood, Fashion, Wenge, Zen (RAKO).  Design dřeva je často plně identický se skutečným dřevem. Můžete mít v kuchyni  prkennou podlahu s přiznanými léty , Wood, stejně jako v koupelně imitace dřeva upravené, lakované s přírodními dekoracemi, Wenge, Zen. V řadě sérií jsou  dlaždice kalibrované, tzn. minimální počet spár podporuje výrazovou přirozenost. Kopie keramických obkladů, dřeva,  jsou opravdu k nerozeznání od těch pravých, můžete se sami přesvědčit např. v prodejnách MK - keramika, Marketis atd.. Jejich devizou je bezproblémová údržba a možnost instalovat pod dlažbu podlahové topení.

Nebojte se kamene

„Kamenné“ keramické obklady v decentních  barvách jsou výborně kombinovatelné s klasickými materiály jako jsou dřevo, lícové cihly či hrubě tkané textilie. S imitacemi kamenů- obkladů, lze vytvořit zajímavé jak velkoformátové tak i standardní kreace.  Z novinek doporučujeme série Unistone, Sandstone Plus, glazované slinuté dlaždice 60 x 60 cm, 30 x 60 cm a 33,3 x 33,3 cm s optikou přírodního kamene. Určitě vás také zaujmou dlaždice Terracotta v přírodních barvách doplněné o řezané dekorace ve shodných barvách pro užití do bytu, ale např. i na terasu do altánu atd.

Jak si výběr usnadnit

Nakupujte dlaždice a obkládačky v síti specializovaných prodejen,  předností je odborná poradenská služba v prodejnách obchodních partnerů www.rako.cz, doporučení materiálů, návrh koupelny. Výhodou je možnost prohlédnout si „osahat“ obklady v realizacích, kójích před zaplacením. Keramický výrobek je vyrobený tradičním způsobem z přírodních materiálů,  může vykazovat kolísání v odstínu a designu oproti barevným odstínům a vzorům použitým při jeho prezentaci na internetu. Zkontrolujte si před zabudováním fyzický vzhled výrobku, zda plně odpovídá Vašim představám. Při nákupu se doporučuje vždy zakoupit o 10 až 15 % materiálu více na prořez a rezervu. Nabídku si můžete prohlédnout na www.rako.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků