Hlavní obsah

Povinné ručení od Kooperativy nyní nabízí ještě více výhod

Kromě oblíbeného bezplatného pojištění proti živlům nyní navíc dostanete zdarma i pojištění pro případ hospitalizace a ještě slevu na cestovní pojištění.

Povinné ručení od Kooperativy nyní nabízí ještě více výhod

Kooperativa bude i nadále poskytovat k povinnému ručení živelní pojištění zdarma. Kromě toho obdrží stávající i noví klienti poukaz na pojištění pro případ hospitalizace. Každý zákazník bude poté, co poukaz aktivuje u svého obchodního zástupce či v některém z obchodních míst pojišťovny, zdarma jeden rok pojištěn - Kooperativa za něj uhradí poplatky za hospitalizaci (60 Kč za den).

Unikátní živelní pojištění se vztahuje na rizika povodeň, záplava, úder blesku, vichřice, krupobití, sesuv půdy, lavina, pád stromu či stožáru a požár.

Další zajímavou novinkou je možnost získat celoroční kartu cestovního pojištění s výraznou slevou – klient Kooperativy za ni zaplatí 600 Kč oproti standardním 2340 Kč. Samozřejmostí jsou pak nadstandardní asistenční služby a rychlé řešení pojistných událostí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků