Hlavní obsah
Speed Cars Praha s.r.o.

PHM zdražují a TAXI lze objednat levněji než kdy dříve!

Pohonné hmoty dosahují takřka hodnoty 40Kč/l a přesto si společnost Speed Cars Praha troufla zlevnit nabídku taxislužby a odvozu Vašeho vozu. Navíc zákazníkům nabízí zcela novou možnost jak objednat pomocí „chytrých telefonů“

Speed Cars Praha s.r.o.
PHM zdražují a TAXI lze objednat levněji než kdy dříve!

Od 28.2.12 nabízí společnost Speed Cars nejlevnější cenu za taxi i odvoz Vašeho vozu a to díky objednávkám z webové, dotykové aplikace. Všichni uživatelé chytrých telefonů s operačním systémem Android nebo s telefony IPhone či BlackBerry můžou pomocí aplikace objednat taxi bez nutnosti kamkoliv telefonovat. Zákazník je v tomto případě online propojen s řidičem a už po první sekundě co objednávku potvrdí, vůz vyráží k němu. Registrace je zdarma a aplikaci si každý ve svém telefonu spustí zadáním www.224234234.cz.

Aplikace se bude rozrůstat o další velmi užitečné funkce, jako jsou kalkulace ceny, objednávka podle GPS nebo volba oblíbeného řidiče. Již aktuální funkce oblíbených adres a míst velmi napomáhá k rychlé objednávce. Zajímavým bonusem je to, že z aplikace Speed Cars můžete odeslat omezený počet SMS zdarma na libovolné číslo.
Budete-li potřebovat taxi nebo odvoz Vašeho vozu, tak neváhejte ve svém mobilu zadat www.224234234.cz a získáte nejnižší ceny a profesionální servis.

Každý kdo bude využívat pro objednávky TAXI v období 1.3.-1.6.2012 novou aplikaci je automaticky zařazen do losování o tři super dotykové telefony.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků