Hlavní obsah
Vyhledávací vozidlo SHERLOG SecurityCar Foto: SHERLOG.CZ

Nad zloději aut máme navrch! Díky naší jedinečné rádiové síti najdeme ukradené auto, ať je kdekoli.

Podívejte se, jak se snadno a rychle se kradou auta. Za bílého dne a za 10 minut pryč.

Vyhledávací vozidlo SHERLOG SecurityCar Foto: SHERLOG.CZ
Nad zloději aut máme navrch! Díky naší jedinečné rádiové síti najdeme ukradené auto, ať je kdekoli.

Zlodějské gangy se stále snaží. Chtějí jít najisto. Žádné překvápko. Do kradeného auta vloží rušičku signálu GPS/ GSM, aby nešla určit jeho poloha. Na rádiovou síť SHERLOG jsou však běžné rušičky krátké. Rádiová technologie odolává a v průměru do dvou hodin má majitel své auto zpět.

zloději aut

Řidič jede do práce autem jako vždy. Zaparkuje, zamkne a odchází. Netuší, že domů možná půjde pěšky. Zloději ho sledují, zastavili opodál. Jeden je majiteli auta v patách a díky speciálnímu zařízení sejme přístupový kód elektronického klíče, který předá svému komplici. Ten auto odemkne, nastartuje – ale hned neodjede! Vloží do něj rušičku, která vyřadí ochranné systémy auta. Teprve pak v kradeném autě odjíždějí. Rušička hraje zásadní roli: nejde určit aktuální poloha auta.

vyhledávací letadlo SHERLOG

Foto: SHERLOG.CZ

Máte vůz? Víme, že se o něj bojíte. Panika však není na místě. Zařídíme, abyste o auto nepřišli. Zloději si na něm vylámou zuby. Pokud odjedou, daleko se nedostanou. Budeme je mít jako na dlani díky unikátní rádiové síti, která spolehlivě obstojí proti konvenčním rušičkám. I kdyby jich zloději dali do auta deset, nám to nevadí. Máme obrovskou motivaci kazit zlodějům jejich plány. Pořiďte si SHERLOG a Vaše auto zůstane Vaše!

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků