Hlavní obsah
Technik přijede za vámi a problém vyřeší přímo na vašem stole. Foto: Alza.cz

K vybraným notebookům Lenovo teď On-Site záruka na tři roky

Hledáte notebook stvořený speciálně pro profesionální nasazení? Ať už potřebujete na notebooku vykonávat jakoukoliv pracovní činnost, modely Lenovo V330 vašim požadavkům bezezbytku vyhoví. Navíc k nim dostanete On-Site záruku na 3 roky.

Technik přijede za vámi a problém vyřeší přímo na vašem stole. Foto: Alza.cz
K vybraným notebookům Lenovo teď On-Site záruka na tři roky

Co je On-Site záruka a jak funguje

Když si koupíte produkt, jakým je Lenovo V330, počítá už výrobce s tím, že ho budete potřebovat neustále. Proto kromě toho, že dává důraz na kvalitu už při výrobě, nabízí také tříletou On-Site záruku. To znamená, že když notebook přestane fungovat, jak by měl, nemusíte ho nikam posílat. Technik přijede za vámi a problém vyřeší přímo na vašem stole.

Jak lze On-Site záruku získat? Nijak, stačí zakoupit jeden z notebooků, na které se vztahuje, a máte vyřešeno. Seznam notebooků Lenovo s On-Site zárukou najdete po kliknutí na odkaz.

xx

Foto: Alza.cz

Lenovo V330: Výkon, výdrž a komfort

V nových pracovních noteboocích Lenovo V330 najdete ty nejmodernější komponenty v čele s výkonnými procesory Intel poslední generace Kaby Lake-R. Moderní čtyřjádrové procesory Intel Core i5-8250U a i7-8550U jsou tím zcela nejlepším, co vám mohou dnešní notebooky nabídnout, pokud kladou důraz nejen na výkon, ale též na výdrž. Ty mohou být doplněny až o 8 GB operační paměti a integrovanou či dedikovanou grafickou kartu.

O výdrž se stará integrovaná baterie, jejíž kapacitu lze ještě navýšit použitím přídavného akumulátoru do speciálního slotu UltraBay. Díky tomu vydrží notebooky Lenovo V330 bez napájení z elektrické sítě tak dlouho, jak to bude váš pracovní den vyžadovat.

Naopak komfort při používání zajistí klávesnice, u vybraných konfigurací podsvícená, s příjemnou hmatovou odezvou a matný IPS displej. Jeho rozměr a také rozměr notebooku najdeme ve dvou variantách. Menší 14" a větší 15,6".

xx

Foto: Alza.cz


Notebooky Lenovo V330 dbají na bezpečí ve firemním prostředí

Když pracujete s cennými daty vlastní společnosti, určitě nechcete, aby byla vystavena na odiv fyzickým nebo virtuálním útočníkům. Aby byl notebook perfektně zabezpečen proti neoprávněnému přístupu, disponuje čtečkou otisků prstů, která zároveň výrazně zrychluje přihlašování skutečnému majiteli. Pak je samozřejmě nutné data chránit i před hrozbami virtuálními. O ně se spolehlivě postará TPM čip, který v počítači šifruje data.

xx

Foto: Alza.cz

Podívejte se na vybrané pracovní notebooky Lenovo V330. Jsou nejen výkonné, praktické a elegantní, ale díky velmi rozumné ceně i dostupné. Nabízí zkrátka vše, co od notebooku pro svou firemní práci potřebujete.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků