Hlavní obsah
Philips Česká republika s.r.o.

Hladké nohy bez bolesti? Jde to celkem snadno!

Jarní slunko nás nutí provětrat skříně a oprášit decentní, elegantní, ležérní i sexy topy, trička a sukně. Užuž bychom vyběhly ven, ale ouha! Přes zimu jsme možná to holení trochu odbývaly, teď už to ale rozhodně nepůjde.

Philips Česká republika s.r.o.
Hladké nohy bez bolesti? Jde to celkem snadno!

A protože jaro a léto jsou dlouhé, ženy volí co nejdelší dobu, po kterou je jejich kůže sametově hebká a bez chloupků. Víte, že dneska to jde snadno a holení vydrží až 8 týdnů? Pokud toužíte po hladké pokožce bez bolesti, s revolučním řešením Philips Lumea to prostě a jednoduše JDE!

Philips Česká republika s.r.o.

Už nesvádějte dlouhý a únavný boj s holítky! Philips Lumea funguje na bázi světelné stimulace IPL, která dokáže přirozeně tlumit růst chloupků. Kůži stačí ošetřit zpočátku jednou za 14 dní po dobu 4 týdnů a poté až každých 8 týdnů. Zdá se to sice neuvěřitelné, ale je to tak! České ženy testovaly toto revoluční řešení, aby daly ostatním vědět, že stojí za to. „Holení pro mne bylo vždy otravnou nutností a spoustou ztraceného času. Žiletkám jsem dala sbohem! Nejvíc si užívám pohodlné aplikace a dlouhodobého efektu. Jak často Lumeu používám? Tak jednou za 6 až 8 týdnů. Otevřu si k tomu dobré vínko a udělám si takovou holčičí chvilku,“ usmívá se Lída Špačková, testerka ŽENY s.r.o. Do testování Philips Lumea se pustila v rámci projektu TESTOVÁNO SKUTEČNÝMI ŽENAMI. Bezpečí potvrzeno 100 studiemi a více než 2 000 ženami!

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků