Hlavní obsah
ŠKODA AUTO a.s. Foto: ŠKODA AUTO a.s.

E-shop české automobilky boduje nejen širokou nabídkou produktů

ŠKODA E-shop se vám vyplatí. Nejenom že bezpečně a pohodlně pořídíte kompletní sortiment ŠKODA Originálního příslušenství a reklamních předmětů ŠKODA, ale můžete také soutěžit o hodnotné ceny. Novinka – zboží si vyzvedněte u svého Prodejce ŠKODA.

ŠKODA AUTO a.s. Foto: ŠKODA AUTO a.s.
E-shop české automobilky boduje nejen širokou nabídkou produktů

ŠKODA E-shop přináší komfortní a bezpečné nakupování. Na jednom místě najdete kompletní sortiment ŠKODA Originálního příslušenství i reklamních dárkových předmětů. Po zadání konkrétního modelu vozu se zobrazují pouze relevantní produkty.
V průběžně aktualizovaném katalogu jsou k dostání například autokoberce, střešní nosiče a dětské autosedačky nebo například i stylové oblečení a originální designové dárky řady ŠKODA.

ŠKODA AUTO a.s.

Foto: ŠKODA AUTO a.s.


Veškeré příslušenství prochází přísnými interními testy, aby splňovalo normy a kvalitativní kritéria značky ŠKODA. Můžete se spolehnout na jistotu bezpečnosti, mechanické odolnosti, bezproblémové kompatibility a životnosti produktu.

V ŠKODA E-shopu nikdy nenarazíte na neschválené zboží, a už vůbec ne na stále rozšířenější falzifikáty, které na zákazníky útočí především z neznačkových e-shopů.
Nově si můžete svou objednávku nechat zaslat také k vámi vybranému Prodejci ŠKODA. V případě platby předem je zde osobní odběr zdarma. Zároveň si zde rovnou můžete domluvit odbornou montáž vámi zakoupeného zboží.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků