Hlavní obsah
Cihlový dům pro kvalitní bydlení z prvotřídních materiálů za výhodných podmínek

Čech objevil způsob, jak postavit dům za cenu bytu

Také se vám už stalo, že se vaše rodina nevejde do bytu, a tak jste začali řešit stavbu RD? Našli jsme na trhu řešení, jak ušetřit až polovinu nákladů při výstavbě domu. Dům tak postavíte za cenu bytu. Podle stejného principu můžete postupovat i vy.

Cihlový dům pro kvalitní bydlení z prvotřídních materiálů za výhodných podmínek
Čech objevil způsob, jak postavit dům za cenu bytu

V současné době trápí hodně rodin, jak postavit vysněný dům při zachování rozumných nákladů na výstavbu. Podmínky pro získání hypotečního úvěru jsou také stále přísnější, ceny pozemků rostou a od začátku roku 2020 vstoupily v platnost i přísnější podmínky pro novostavby rodinných domů. Všechny nově postavené budovy musí být v tzv. standardu NZEB, tedy s téměř nulovou spotřebou energie.

Co dělat, aby běžná rodina mohla postavit cihlový rodinný dům?

Řešením je nabídka významných výrobců stavebních materiálů, kteří se spojili, aby umožnili rodinám i v roce 2020 stavět rodinné domy za přijatelné ceny. Konkrétně jde o výrobce stavebních materiálů Porotherm, Tondach, Schiedel, Vekra, Pipelife a Siko.

Tito výrobci nabízí poctivý stavební materiál za zvýhodněných podmínek. Zaregistrujete-li se nezávazně vyplněním krátkého formuláře na webu Stavte výhodně, můžete si tzv. zafixovat slevu na vybrané stavební materiály.

Stavte výhodně – chytře, rychle a kvalitně

A o jaké konkrétní slevy se jedná?

Výhodně tak můžete například pořídit cihly a překlady značky Porotherm a to včetně tzv. vatované cihly, díky které už nebudete muset dům zvenku zateplovat a splníte požadavky standardu NZEB. Ke svému kotli, či kamnům budete určitě potřebovat komínový systém od společnosti Schiedel. Dnes tolik moderní podlahové topení obstarají trubky a další materiál od společnosti Pipelife, která nabízí až 50% slevu na tyto materiály!

Dalšího významného výrobce stavebních materiálů snad ani není třeba představovat. Společnost Vekra dodá za výhodných podmínek okna a dveře pro váš dům. Aby do domu nepršelo, o to se postará kvalitní střecha z pálené střešní krytiny Tondach v mnoha různých provedeních a barvách. Interiéru pak dodá nezaměnitelný charakter partner SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ, který zajistí kuchyň a pomůže s realizací koupelny.

POZOR! Nabídka je časově omezená – poukaz můžete získat jen do 22. 05. 2020!

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků