Hlavní obsah
Cestují stále s vámi

Autopojištění, které zachrání život

Každý rok řeší Policie České republiky desetitisíce dopravních nehod. Jen v loňském roce jich musela podle vlastních statistik šetřit 75 137 a zahynulo při nich 707 osob. Lékaři potvrzují, že někteří z nich mohli žít.

Cestují stále s vámi
Autopojištění, které zachrání život

Mnohdy o přežití při dopravní nehodě rozhoduje čas. Stane-li se nehoda ve dne na dálnici, jistě se pomoci posádka dočká rychle.

Co když k ní ale dojde v noci, na méně frekventované silnici? Představte si: jedete v noci lesem, před vůz vám najednou skočí srna, vy se jí sice prudkou změnou směru vyhnete, ale skončíte mimo vozovku. To není příběh z filmového dramatu, to je průběh skutečné nehody, která se stala v sousedním Rakousku. S dobrým koncem…

UNIQA SafeLine - Autopojištění nové generace

Právě na takové případy myslí sofistikovaná asistence k autopojištění UNQA SafeLine. Díky satelitnímu spojení hlídá posádku vozidla i vozidlo samotné 24 hodin denně po celé Evropě. Nárazové čidlo předá centrále informaci o nehodě a ta řeší nouzovou situaci okamžitě. Operátoři asistenční služby ihned zavolají, zda potřebujete pomoc. Pokud se kontakt nezdaří, bezodkladně posílají na přesně lokalizované místo záchranu.

Více informací o novém autopojištění UNIQA SafeLine najdete na www.uniqa.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků