Hlavní obsah
Ilustrační foto. Foto: Profimedia.cz

Záhadná bílá kočka odmítala během pohřbu opustit nebožtíkův hrob

Jeden ze smutečních obřadů v Malajsii měl neobvyklého hosta. Na pohřbu se objevila záhadná bílá kočka, která se usídlila na nebožtíkově hrobě a odmítala odejít. Pozůstalí se ji všemožnými způsoby pokoušeli odehnat, avšak neúspěšně. Podle deníku Daily Mail, který o události informoval, býval zesnulý muž velkým milovníkem koček.

Ilustrační foto. Foto: Profimedia.cz
Záhadná bílá kočka odmítala během pohřbu opustit nebožtíkův hrob

Celou situaci zachytil na video vnuk zesnulého, který rovněž prozradil, že jeho dědeček Ismail Mat měl kočky velmi rád. Neobyčejné záběry sdílel na Facebooku. V příspěvku vysvětlil, že se kočka objevila znenadání a ihned zaujala místo na hrobě.

Zveřejnil(a) Soffuan CZ dne 17. září 2017

„Kočka není domácím mazlíčkem. Je to městská kočka, která se potuluje kolem mešity. Přítomnost kočky je pro celou rodinu nesmírně pozoruhodným jevem, neboť odmítala odejít i po skončení pohřbu.“

Zveřejnil(a) Soffuan CZ dne 17. září 2017

Podle odborníků na zvířata bylo chování kočky neobvyklé. „Zvířata mě nikdy nepřestanou překvapovat. Kočky mohou truchlit různými způsoby, nicméně je pravdou, že toto chování je mnohem častější u psů,“ vysvětlila pro list The Telegraph expertka na chování koček Anita Kelseyová.

Zveřejnil(a) Soffuan CZ dne 17. září 2017

Ačkoli bylo video zveřejněno teprve v pondělí, získalo již neuvěřitelných osm miliónů zhlédnutí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků