Hlavní obsah

Z těhotné ženy vypadl za chůze novorozenec

Porod bývá pro řadu žen zdlouhavou záležitostí, na sále se trápí i několik hodin. To se rozhodně nedá říct o paní Čchenové z Číny. Ta totiž na porodní sál ani nestačila dojít. Novorozenec z ní doslova vypadl za chůze v nemocniční hale, informoval server ninemsn.com.au.

Z těhotné ženy vypadl za chůze novorozenec

Číňanka, jejíž celé jméno nebylo zveřejněno, byla teprve v osmém měsíci těhotenství. Přesto na ni ve středu odpoledne přišly porodní bolesti. Její manžel tedy zavolal taxi a pospíchal s ní do porodnice ve městě Fu-čou na jihovýchodě země.

Při průchodu přes nemocniční lobby však z těhotné ženy dítě vypadlo ven. Manžel ho okamžitě zvedl, novorozenec byl stále s matkou spojen pupeční šňůrou. Pak ho předal taxikářovi, který pár doprovázel, a šel přivolat lékařskou pomoc.

Dítě vážilo po narození 2,6 kilogramů a je v pořádku, uvedl pan Čchen. Jeho jedinou starostí nyní je, aby řidič taxi nedostal vyhazov z práce. Ve snaze, aby rodičku přivezl na sál včas, jel totiž několikrát na červenou.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků