Hlavní obsah
Prasátko Vendulka si z Voříškiády odneslo speciální cenu. Foto: Daniel Kamenár

Jednadvacetiletý rumunský voják Adrian Busureanu se zničehožnic zhroutil a začal se svíjet v křečích v kasárnách ve městě Valcea. Vojenští lékaři dlouze bádali nad příčinou, až zjistili, že trpí akutní sexuální frustrací.

Prasátko Vendulka si z Voříškiády odneslo speciální cenu. Foto: Daniel Kamenár
Vojáka složil nedostatek sexu

"Poté, co byl odveden do armády a byl tak odloučen od své přítelkyně, začal po dvou měsících trpět horečkami, klamnými představami a nakonec propadl hysterii. Lékaři diagnostikovali hysterii vyvolanou sexuální frustrací," ozřejmil nemocniční mluvčí. Jeden z lékařů místnímu lisu Libertatea řekl: "Přivezli ho k nám v okamžiku největší krize. Podařilo se nám jeho stav normalizovat a při následných vyšetřeních jsme zjistili, že na vině je sexuální frustrace."

Pacient má roupy

Sám pacient se svěřil doktorům, že tak dlouhé odloučení od jeho milované je pro něj naprosto nesnesitelné. "Neviděl jsem ji od té doby, co jsem sem před dvěma měsíci přišel. To se prostě absolutně nedá vydržet," prohlásil rezolutně.

Svou sexuální frustraci bude ale muset ještě nějaký čas držet na uzdě, protože povinná branná služba trvá v Rumunsku šest až dvanáct měsíců a nezdá se, že by vojenští páni spěchali zprostit ho služby. Případ ukazuje, že rumunští branci v přijímači nejsou přetěžováni, protože při skutečně velké námaze by na sex neměl ani pomyšlení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků