Hlavní obsah

Stresovaní lidé v rámci léčby vymlátili hotel

Netradičně si mohli svůj stres vybít někteří z účastníků speciální terapie ve španělském hlavním městě. V rámci plánované rekonstrukce jednoho z tamních hotelů ze sítě NH Hotels si lidé mohli ulevit demolovaním pokojů pomocí perlíku.

Stresovaní lidé v rámci léčby vymlátili hotel

Dostat se do finále ale nebylo jednoduché - kandidáti nejprve museli projít psychologickým testem a poslední stovku uchazečů pak čekala ještě jedna zkouška. Stáli proti boxovacímu pytli navlečenému do oblečení šéfa a museli na něj vykřičet důvod svého stresu.

Pár desítek nejstresovanějších se mohlo vyřádit na starém hotelu v samotném centru španělské metropole, kde oblečení do pracovních kombinéz ve finále zlikvidovali na dvacet pokojů.  

"Šťastný a vyčerpaný," prohlásil s úsměvem 30letý argentinský učitel Pablo Varela. "Tohle by bylo dobré jednou měsíčně. Teď už to nemusím udělat ve své třídě."

"Je to zvíře," poznamenal na jeho adresu jeden z dělníků, kteří sledovali frekventanty terapeutické léčby v akci. Dělníci tvrdí, že taková terapie jim akorát přidělává práci, protože demolice je nesystematická.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků