Hlavní obsah
B 52 H dnes nad sídlištěm v Ostravě-Hrabůvce. Foto: Josef Zajic

Šťastný rok Ozzyho a jeho rodinky

Zpěvák Ozzy Osbourne si už dávno vyzískal mezi fanoušky metalu kultovní status jako člen birminghamské skupiny Black Sabbath. Byl považován za jednoho ze zakladatelů metalu a k jeho odkazu se hlásí stovky následovníků. Největší slávu mu však teprve loni přinesl seriál The Osbournes.

B 52 H dnes nad sídlištěm v Ostravě-Hrabůvce. Foto: Josef Zajic
Šťastný rok Ozzyho a jeho rodinky

Zhruba před rokem se na obrazovkách hudební televizní stanice MTV poprvé objevil odvážný seriál s názvem The Osbournes. Tvůrci využili celosvětové popularity zpěváka Ozzyho Osbourna i jeho rodiny a natočili deset dílů seriálu přímo v jejich domě v Beverly Hills. Jeho náplní bylo humorně zobrazovat každodenní život Ozzyho, jeho manželky Sharon, dcery Kelly a syna Jacka plus dalších postav včetně zvířat.

Vše se točilo kolem hlavy rodiny, která se projevovala velice legračně, vulgárně, arogantně a dokázala si utahovat ze sebe sama, především pak z pověstí o tom, že je otcem heavy metalu. "Je to prostě bláznivé," pochvaloval si na jaře Osbourne. "Média sledují každý krok, který udělám. Vážně bych si přál, aby byli naživu ještě moji rodiče a mohli to všechno vidět."

Jelikož některé díly sledovalo leckdy více než pět miliónů diváků, brzy se ukázalo, že jde o vůbec nejúspěšnější pořad stanice. MTV se proto rozhodla pro realizaci dalších dvaceti pokračování. Dohoda s rodinnou manažerkou Sharon ovšem nebyla tak jednoduchá, neboť ta požadovala honorář dvacet miliónů dolarů. Nakonec si obě strany plácly a nové díly začaly vznikat ihned poté, co si Osbourne odpočinul po celosvětovém turné Ozzfest a jeho manželka se podrobila chirurgickému zákroku kvůli odstranění nádoru.

Pokračování seriálu The Osbournes lze na MTV sledovat každé úterý ve 22.30 hodin. Prodlužuje se tím Osbourneovo období úspěchu, které bylo korunováno prosincovým natáčením reklamy pro společnost Pepsi, jež je známá tím, že si vybírá jen ty nejslavnější osobnosti, a silvestrovským repete svatby se Sharon. "Už dávno jsme si řekli, že se po dvaceti letech opět vrátíme k oltáři a řekneme si znovu ano. Kvůli zdravotním potížím Sharon jsme to nezvládli na den přesně, ale i tak je to krásné," svěřil se Ozzy.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků