Hlavní obsah

Spice Girls spolu opět zazpívají

Dívčí skupina Spice Girls, která se před pár lety rozpadla, by měla posluchačům nabídnout velkolepý návrat. Dívky by se měly znovu sejít u příležitosti uvedení na trh nového alba, které mapuje jejich dosavadní tvorbu. V New Yorku to prozradila Mel B.

Spice Girls spolu opět zazpívají

Osmadvacetiletá zpěvačka, která v současnosti působí v muzikálu na Brodwayi, rovněž naznačila, že by někdejší slavná pětice měla nazpívat zbrusu novou písničku.

"Určitě bychom mohly udělat něco společně jakožto skupina, ale ne v dlouhodobém měřítku," popřela další trvání skupiny.  

"Doufám, že se na nové skladbě budeme podílet všechny," dodala Mel B, "už jsme o tom mluvily, ale každá má teď na starosti něco jiného," odcitoval zpěvaččina slova internetový deník Daily News.

Mel B nyní vystupuje v muzikálu Rent po boku dalších dvou bývalých Spice, Mel C a Emmy Buntonové.

Skupina Spice Girls za čtyři a půl roku svého působení prodala více než 35 miliónů desek a 25 miliónů singlů.

Konkurence vztahy neohrozí

Mel B by se také podle slov své tiskové mluvčí měla v nejbližší době vrhnout na módu. Zpěvačka se údajně stane tváří nové britské společnosti, jež připravuje kolekci módních doplňků, které jsou právě v kurzu.

Majitelem společnosti je Asiat Jojar Dhinsa, který chce svými výrobky konkurovat americké firmě Racawear, jež se specializuje na oblečení ve stylu hip-hop.

K proslavení značky využije popularitu Mel B, která přitáhne příslušnou klientelu. Přestože tiskovou mluvčí konkurující americké společnosti je další z bývalých Spice Girls, Victoria Beckhamová, mezi oběma hvězdami prý panují přátelské vztahy, které nijak neohrožují obnovení spolupráce celé skupiny.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků